Skarga na rzekomy spisek prowadzony przez spółkę PKP SA

Do MI

Redakcja została poinformowana o rzekomym spisku. PKP SA ma utrudniać przekazywanie linii kolejowych innym zarządcom infrastruktury nawet jeśli te linie są nieużywane. Przy czym w oficjalnej komunikacji temu zaprzecza.

Spółka -monopolista dysponujący tysiącami km pasów terenu po liniach kolei z czego części nadają się do odtworzenia, wg zebranych informacji- ma kluczyć i zmieniać procedury przejmowania linii kolejowych przez innych zarządców. Celem spółki ktora ma prowadzić działalność w celu spisku gospodarczego jest by linii kolei nie dało się innym zarządcom przejąć i wyremontować w obecnej perspektywie UE. Rzekomo wg zebranych informacji- po cichu i nieformalnie można się dowiedzieć że "nie da rady".

Fakty wydają się w pełni potwierdzać niecne cele jakie rzekomo przyświecają spółce.
PKP SA żyje z wyprzedaży złomu i zinsytucjonalizowanej kradzieży infrastruktury i z samej sprzedaży szyn na złom po likwidacji ok. 10 mln metrów bieżących torowisk odniosła ok. miliard PLN przychodu ze złomu rabując majątek o wartości od wieludziesieciu do wieluset miliardów złotych  mieszkańcom jurysdykcji Rzeczpospolita Polska.

--

__________________________________________________________________________

 

Merkuriusz  Polski

 

Agencja Prasowa. W Krakowie od 3 stycznia 1661 r.


Adam Fularz, manager Radiotelewizji

Prezes Zarządu, Wieczorna.pl SP. Z O. O.,ul. Dolina Zielona 24A,   65-154 Zielona Góra

Wydawnictwo Merkuriusz Polski
"Wieczorna.pl" sp. z o.o.
T +48604443623
F +442035142037
E adam.fularz@wieczorna.pl
Dolina Zielona 24a, PL 65-154 Zielona Góra
KRS 0000416514, NIP 9731008676, REGON 081032764

AGENCJA PRASOWA MERKURIUSZ POLSKI- Wieści i treści od 3 stycznia 1661 

Informuję rozmówcę o przysługującym mu prawie do autoryzacji wypowiedzi udzielonych naszej agencji. Aby skorzystać z prawa, rozmówca niezwłocznie po udzieleniu wypowiedzi dla AP Merkuriusz Polski musi oznajmić że skorzysta z tego prawa. Czas na autoryzację wynosi 6 godzin od otrzymania przez rozmówcę zapisu jego słów.


TEKSTY

Każdego dnia Agencja Merkuriusz udostępnia kilka materiałów prasowych ze wszystkich regionów Polski. Dotyczą one najważniejszych wydarzeń w skali kraju, różnych dziedzin życia. Stanowi źródło informacji dla redakcji prasowych.

ZDJĘCIA

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis fotograficzny. Korzystają z niego serwisy internetowe i redakcje prasowe.

WIDEO

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis video. Korzystają z niego stacje telewizyjne.