Kilka wrażeń wydawcy- osoby która wydaje media

Opiszę pokrótce mój dzień pracy.  Pracuję w jednej firmie, a potem kilka godzin na swoim- jako własne biznesy próbuję sam jeden samodzielnie ogarnąć:
- gazetę branżową codzienną
- portal newsowo-gospodarczy codzienny
- lokalne dzienniki.  Mam ich ponad sto. Niektóre codzienne.
- własną wyszukiwarkę internetową wyszuk.pl
- sieci społecznościowe własne, telewizję on line etc.

W zasadzie to wszystko ledwie mi działa. Nie reklamuję swoich mediów i prawie nikt ich nie czyta. Głównie klepię i obrabiam teksty leżąc na kocu na słońcu i opalając się.  W zasadzie sam już teraz bardzo mało piszę i raczej spędzam czas z przyjaciółmi. Czasem piszę teksty jadąc autobusem lub koleją. Ok. 70 procent pracy wykonuję z telefonu- głównie jadąc albo leżąc na kocu na słońcu. Ten tekst też klepię telefonem.

Zwykle piszę od 1 do 3 procent zebranych informacji.  Resztę zachowuję dla siebie. Nie piszę tego co myślę- swoje opinie zachowuję dla osób które mnie dobrze rozumieją i względnie długo mnie znają. Unikam tematyki politycznej i nie mam zaufania do osób pracujących w zawodzie polityki. Unikam osób które się zajmują polityką.

Nie używam od około pół roku fejsbuka- dzięki czemu można mieć czas na spotkania ze znajomymi w realu. Staram się kilka godzin dziennie z nimi spędzić. Dużo trenuję. Dzisiaj próbowałem na treningu zrobić gainera.

Zimą kiedy mam więcej czasu- piszę i wydaję książki. Staram się tygodniowo wydać 2-3 publikacje. Są to nudne i specjalistyczne knigi. Ktoś nawet je cytuje.

Dzisiaj na prośbę kumpla który zarabia tworząc muzykę- przez dwie godziny śpiewałem by on mógł zarobić pieniądze na ulicy. Recenzje mojego śpiewu były raczej słabe. Ktoś twierdził że śpiewam barytonem. Nie wiem czy to prawda.  I tak już jest lepiej- kiedyś moi towarzysze zwykle domagali się bym po prostu przestał a teraz aż tak źle nie jest.

Ktoś zapyta- po co napisałem ten tekst?  Zrobiłem to do sztammbucha, pamiętnika.
Adam Fularz

--

__________________________________________________________________________

 

Merkuriusz  Polski

 

Agencja Prasowa. W Krakowie od 3 stycznia 1661 r.


Adam Fularz, manager Radiotelewizji

Prezes Zarządu, Wieczorna.pl SP. Z O. O.,ul. Dolina Zielona 24A,   65-154 Zielona Góra

Wydawnictwo Merkuriusz Polski
"Wieczorna.pl" sp. z o.o.
T +48604443623
F +442035142037
E adam.fularz@wieczorna.pl
Dolina Zielona 24a, PL 65-154 Zielona Góra
KRS 0000416514, NIP 9731008676, REGON 081032764

AGENCJA PRASOWA MERKURIUSZ POLSKI- Wieści i treści od 3 stycznia 1661 

Informuję rozmówcę o przysługującym mu prawie do autoryzacji wypowiedzi udzielonych naszej agencji. Aby skorzystać z prawa, rozmówca niezwłocznie po udzieleniu wypowiedzi dla AP Merkuriusz Polski musi oznajmić że skorzysta z tego prawa. Czas na autoryzację wynosi 6 godzin od otrzymania przez rozmówcę zapisu jego słów.


TEKSTY

Każdego dnia Agencja Merkuriusz udostępnia kilka materiałów prasowych ze wszystkich regionów Polski. Dotyczą one najważniejszych wydarzeń w skali kraju, różnych dziedzin życia. Stanowi źródło informacji dla redakcji prasowych.

ZDJĘCIA

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis fotograficzny. Korzystają z niego serwisy internetowe i redakcje prasowe.

WIDEO

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis video. Korzystają z niego stacje telewizyjne.