dot. tekstu w " idziemy " z dn. 10 czerwca 2018


Drogi Panie,

Opisując córkę katolickiego małżeństwa które to małżeństwo nie rozumie dlaczego ta ich córka- mimo że sama nie jest homoseksualna, popiera ona " wszystkie akcje środowiska homoseksualnego i protesty lewicowe" pisze Pan:

" dziecko na własnej skórze musi się przekonać, kim są w rzeczywistości ludzie ze środowiska homoseksualnego i lewicowego. Niestety,  trwa ta nauka kilka dobrych lat i nie wiemy jak duże pociągnie za sobą koszty".

Panie Marku Kruszewski- jak miałem lat naście,  to dużo podróżowałem, a nie mając pieniędzy- prosiłem znajomych o nocleg. Kilka razy się zdarzyło że nocowałem u osób które były- jak się na miejscu okazało- jawnie homoseksualne. Nikt jednak nie dobierał się do mnie i nie nalegał na nic.

Nie wiem co ma Pan na myśli pisząc że ci ludzie są w rzeczywistości jacyś szczególnie inni od osób o poglądach konserwatywnych i że coś się na temat tych osób ma okazać. Czy coś złego doświadczył Pan od jawnych, nie kryjących się homoseksualistów czy też od osob o poglądach lewicowych? Co takiego?

Może Pan to uściślić? Czy sądzi Pan że osoby ze środowiska homoseksualnego niby próbują obcowania seksualnego bez zgody drugiej strony?  Nie rozumiem co ma Pan na myśli. A środowiska lewicowe? Czy chodziło Panu o ich poglądy na temat gospodarki czy na temat obyczajów? Czy to te poglądy Panu nie odpowiadają czy też ich jakieś konkretne zachowania?
Pozdrawiam

--

__________________________________________________________________________

 

Merkuriusz  Polski

 

Agencja Prasowa. W Krakowie od 3 stycznia 1661 r.


Adam Fularz, manager Radiotelewizji

Prezes Zarządu, Wieczorna.pl SP. Z O. O.,ul. Dolina Zielona 24A,   65-154 Zielona Góra

Wydawnictwo Merkuriusz Polski
"Wieczorna.pl" sp. z o.o.
T +48604443623
F +442035142037
E adam.fularz@wieczorna.pl
Dolina Zielona 24a, PL 65-154 Zielona Góra
KRS 0000416514, NIP 9731008676, REGON 081032764

AGENCJA PRASOWA MERKURIUSZ POLSKI- Wieści i treści od 3 stycznia 1661 

Informuję rozmówcę o przysługującym mu prawie do autoryzacji wypowiedzi udzielonych naszej agencji. Aby skorzystać z prawa, rozmówca niezwłocznie po udzieleniu wypowiedzi dla AP Merkuriusz Polski musi oznajmić że skorzysta z tego prawa. Czas na autoryzację wynosi 6 godzin od otrzymania przez rozmówcę zapisu jego słów.


TEKSTY

Każdego dnia Agencja Merkuriusz udostępnia kilka materiałów prasowych ze wszystkich regionów Polski. Dotyczą one najważniejszych wydarzeń w skali kraju, różnych dziedzin życia. Stanowi źródło informacji dla redakcji prasowych.

ZDJĘCIA

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis fotograficzny. Korzystają z niego serwisy internetowe i redakcje prasowe.

WIDEO

Na zamówienie abonenta udostępniamy serwis video. Korzystają z niego stacje telewizyjne.